O nás

Někdo může říct, že je to jenom pes, kočka nebo třeba papoušek? Každý, kdo to ale zažil, bude souhlasit s tím, že ztráta domácího mazlíčka může být pro člověka stejně bolestivá, jako když ztratíme člena rodiny nebo blízkého přítele. Zvířecí kamarád nás totiž provází v časech dobrých i zlých a je nám věrným společníkem, i když se cítíme úplně sami.

Proto je podle psychologů zcela přirozené, že kvůli ztrátě domácího mazlíčka truchlíme, jako by nás opustil velmi blízký člověk. Přirozený čas vyměřený domácím mazlíčkům moc neovlivníme. Něco ale ovlivnit můžeme. A to čas, po který jsou naši domácí mazlíčci s námi během jejich života.

Bohužel se někdy stává, že se buď naší nepozorností nebo souhrou okolností ztratí a my je chceme zpět. Někdy se to vyřeší samo, většinou tomu ale musíme hodně pomoci. A protože my sami máme doma zvířecí kamarády, přicházíme s pomocníkem – mobilní aplikací Yaga. Pomocníkem, který tu zatím nebyl a který vám nabízí nejefektivnější způsob hledání ztracených zvířecích kamarádů tak,aby v co nejkratší době byli opět s vámi.

Starat se o své domácí mazlíčky přináší vždy péči člověka o zvíře. A péče znamená, že svůj čas dobrovolně věnujeme ve prospěch někoho jiného. A na stejném principu péče a dobrého chování v kombinaci s nejmodernější technologií je postavena i naše Yaga. Nejen, že se staráme o své domácí mazlíčky, ale v případě potřeby pomůžeme jiným, aby se také oni mohli dál o své zvířecí kamarády starat. A tak to funguje odnepaměti a mělo to fungovat i nadále.

A s Yagou věříme, že i bude.

Váš Yaga Team